ДБЖ GT POWERbox 1500VA 1500 ВА
Відео 4Фото 6 |
GT POWERbox 1500VA 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT POWERbox 1500VA 1500 ВА
Gt UPS AWARYJNY POWERBOX 1500VA/900W 4X SCHUCKO 2X7AH-12VUPS (GTPOWERBOX15 | 9 266 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ GT Powerbox 1500VA/900W (GTPOWERBOX1500S) | 9 730 грн. |
Gt UPS AWARYJNY POWERBOX 1500VA/900W 4X SCHUCKO 2X7AH-12VUPS (GTPOWERBOX15 | 9 492 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП GT Powerbox 1500VA/900W (GTPOWERBOX1500S) | 9 736 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ GT Powerbox 1500VA/900W (GTPOWERBOX1500S) | 9 740 грн. |
Відеоогляди
Модификації GT POWERbox 1500VA
Ціни на GT POWERbox 1500VA |
---|---|---|---|---|
GT POWERbox 850VA 850 ВА | від 6 468 грн. | 1 пропозиція | ||
GT POWERbox 1200VA 1200 ВА | від 7 812 грн. | 4 пропозиції | ||
GT POWERbox 1500VA 1500 ВА | від 9 266 грн. | 5 пропозицій | ||
GT POWERbox 2200VA 2200 ВА | від 12 056 грн. | 3 пропозиції |