Вантажна шина GT Radial GT978+ 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
GT Radial GT978+ 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT Radial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT Radial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Radial GT978+ 385/65 R22.5 160L
GT Radial GT978+ (прицепная) 385/65 R22.5 160L | 13 715 грн. |
GT Radial GT978 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 13 790 грн. |
GT Radial GT978+ (прицепная) 385/65 R22.5 158L(160K) 18PR | 13 500 грн. |
Грузовые шины GT Radial GT978+ (прицеп) 385/65 R22.5 160K 1001803870 | 14 503 грн. |
Шина GT Radial GT978+ (причіпна) 385/65 R22.5 160L | 15 091 грн. |