Вантажна шина CrossWind CW-RT03 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-RT03 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-RT03 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 7 →CrossWind CW-RT03 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 17 201 грн. |
CROSS WIND CW-RT03 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 16 036 грн. |
Cross Wind CW-RT03 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR "3PMSF" | 15 092 грн. |
CrossWind CW-RT03 (385/65R22.5 164K) | 16 264 грн. |
CrossWind CW-RT03 (прицепная ось) 385/65 R22.5 164K | 17 200 грн. |
CrossWind CW-RT03 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 17 193 грн. |
CROSS WIND CW-RT03 причіпна причіпна (385/65R22,5 164K) 438295 | 15 808 грн. |