Вантажна шина Petlas NCW 710 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas NCW 710 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas NCW 710 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 16 →Petlas NCW 710 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 16 451 грн. |
Petlas NCW710 (385/65R22.5 160K) | 15 138 грн. |
Petlas NCW710 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 100 грн. |
Petlas NCW710 385/65 R22.5 160K | 14 895 грн. |
Petlas NCW710 (385/65R22.5 160K) | 15 055 грн. |
ще 11 пропозицій