Вантажна шина GTK BT40 550/60 R22.5 154A8
Виберіть розмір вантажної шини
GTK BT40 550/60 R22.5 154A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTK BT40 550/60 R22.5 154A8
GTK BT40 (индустриальная) 550/60 R22.5 154A8 PR16 | 19 878 грн. |
Грузовые шины GTK BT40 (с/х) 550/60 R22.5 154A8 16PR 1001516307 | 20 652 грн. |
GTK BT40 індустріальна (550/60R22,5 154A8) 350397 | 19 783 грн. |
Схожі