Газонокосарка GTM BLM42 (83548)
![]() |
GTM BLM42
акум. 2 шт., 4 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Потужність:1200 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:45 л
Вага:16.5 кг
Всі характеристики
Характеристики BLM42
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як доглядати газонокосарку, щоб вона прослужила довшеБазові відомості про те, як доглядати садову техніку, призначену для косіння газонів

Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Купити GTM BLM42
Усі ціни 21 →| 10 999 грн. |
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 несамохідна без акб і з/п | 10 999 грн. |
Газонокосарка акумуляторна Gtm BLM42 без АКБ та ЗУ | 10 999 грн. |
Газонокосарка акум. BLM42, 2*18В, ширина захвату 42см, висота скош. 25-75мм, травозбірник 45л, несамохідна, КАРКАС (без АКБ | 10 999 грн. |
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42 без АКБ і ЗП (BLM42BARE TOOL) BLM42BARE TOOL | 10 449 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації GTM BLM42
| Ціни на GTM BLM42 |
|---|---|---|---|---|
| GTM BLM42 Kit | від 15 199 грн. | 14 пропозицій | ||
| GTM BLM42 | від 10 449 грн. | 23 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →