Тример GTM CN520FAV (83106)
Фото 3 |
Садовий триммер для побутового та напівпрофесійного застосування. Оснащений 2-тактним бензиновим двигуном, що має потужність 2 к.с. при робочому об'ємі 52 см³. У комплекті є три види робочих насадок: напівавтоматична котушка Tap&Go з нейлоновою ліскою (ширина захоплення 46 см), сталевий трилопатевий ніж (діаметр 25.5 см) та багатозубий пиляльний диск. За допомогою такого набору оснастки мотокоса GTM CN520FAV може не тільки косити траву, а й зрізати інші рослини: бур'яни з щільними та товстими стеблами, пагони молодих дерев чи гілки чагарників. Інструмент важить 8.3 кг (без урахування ваги палива у 1.25-літровому бензобаку). Для комфортної роботи мотокоса забезпечена ременем наплічного ранцевого типу, який одягається на манер рюкзака і перерозподіляє вагу тримера на плечі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM CN520FAV
Усі ціни 23 →Бензинова мотокоса-кущоріз GTM CN520FAV 1.5 кВт з пиляльним диском, ножем | 6 157 грн. |
Мотокоса-кусторез GTM CN520FAV с 41 м лески Echo Black Diamond 2.41 мм и 1 | 6 157 грн. |
Мотокоса Gtm CN520FAV (83106) | 6 135 грн. |
Кущоріз GTM CN520FAV (83106) | 5 999 грн. |
Бензинова мотокоса-кущоріз GTM CN520FAV 1.5 кВт з пиляльним диском, ножем | 5 999 грн. |