Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   GTM

Газонокосарка GTM BLM48-SP (83549)

Фото - Газонокосарка GTM BLM48-SP
Відео 1Фото 7
GTM BLM48-SP
акум. 2 шт., 8 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Потужність:1200 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:48 см
Висота косіння:від 30 мм, до 80 мм
Травозбірник:70 л
Вага:25 кг
Всі характеристики
Характеристики BLM48-SP
Основне
Типгазонокосарка
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення48 см
Різальна системароторна
Мін. висота скошування30 мм
Макс. висота скошування80 мм
Кількість установок висоти6
Регулювання висоти скошуваннясинхронна
Рекомендована площа800 м²
Прибирання
Мульчування
Викид скошеної травизадній викид
у мішок
Тип мішкакомбінований
Об'єм мішка70 л
Індикатор заповнення мішка
Конструкція
Особливостісамохідна
регулювання ручки по висоті
Привод колісзадній
Комплектація
Насадкилопатевий ніж
Додатковобез зарядного пристрою
Двигун
Потужність двигуна1200 Вт
Безщітковий двигун
Електростартер
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Напруга батареї18 В
Робота від двох акумуляторів
Інше
Матеріал декисталь
Рівень шуму96 дБ
Габарити159x103x54 см
Вага25 кг
Офіційний сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Маркування виробника
83549

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.

Купити GTM BLM48-SP

Усі ціни 23 →

Акумуляторна самохідна газонокосарка GTM BLM48-SP, каркас

Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 999 грн.

Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48-SP самохідна без акб і з/п

Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48-SP - надійне та сучасне рішення для догляду за вашим газоном. Завдяки ширині косіння 48... щесм, вона оптимальна для обробки різних ділянок, а центральне регулювання висоти зрізу в діапазоні від 30 до 80 мм дає змогу вибрати ідеальний рівень стрижки. Безщітковий двигун потужністю еквівалентною 1,2 кВт вирізняється високою продуктивністю, довговічністю та
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Газонокосарка акумуляторна Gtm BLM48-SP без АКБ та ЗУ

Тип: электрический / Ширина захоплення, см: 40 - 49 / Обсяг травозбірника, л: отсутствует / Рекомендована площа, кв.м: 500 -... ще999 / Вага, кг: 26.5 / Висота скошування, мм: 30-80 / Матеріал корпуса: Сталь / Викид: Задний / Особливості: Для высокой травы, Для больших площадей, Без травосборника
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Газонокосарка акум. BLM48-SP, 2*18В, ширина захвату 48см, висота скош. 30-80мм, травозбірник 70л, самохідна, КАРКАС (без АКБ

Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48-SP - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному д... щеизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48-SP без АКБ і ЗП (BLM48-SPBARE TOOL) BLM48-SPBARE TOOL

Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
11 999 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на GTM BLM48-SP

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації GTM BLM48-SP

Ціни на GTM BLM48-SP
GTM BLM48-SP Kit від 18 999 грн.11 пропозицій
GTM BLM48-SP від 11 999 грн.25 пропозицій
Відеоогляди