Електрогенератор GTM DK6000Xi
Фото 5 |
GTM DK6000Xi |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK6000Xi
Усі ціни 15 →Генератор инверторный GTM DK6000Xi 34058 | 37 975 грн. |
Генератор инверторный GTM DK6000Xi | 37 194 грн. |
Инверторный генератор GTM DK6000Xi (34058) 998530 | 37 975 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний GTM DK6000Xi 101420-6 | 37 975 грн. |
Інверторний генератор GTM DK6000Xi | 32 199 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →