Електрогенератор Matari MH10000EA
Matari MH10000EA без автозапуск (ATS)автозапуск (ATS) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH10000EA
Усі ціни 21 →Бензиновый генератор Matari MH10000EA MMH-10 | 47 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH10000EA | 43 000 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH10000EA 156276 | 43 000 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH10000EA 101325-119 | 43 000 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH10000EA АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІ | 35 900 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Matari MH10000EA
Ціни на Matari MH10000EA |
---|---|---|---|---|
Matari MH10000EA | від 35 900 грн. | 21 пропозиція | ||
Matari MH10000EA-ATS | від 46 100 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →