Штроборез GTM WC125/1400E
Фото 8 |
GTM WC125/1400E |
|
Мала вага. Плавний пуск. Підтримання обертів. Електронний захист двигуна. Переставна додаткова рукоятка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM WC125/1400E
Усі ціни 16 →Штроборіз GTM WC125 / 1400E мережевий (WC125 / 1400E) WC125/1400E | 4 823 грн. |
Штроборез GTM WL-125/1400E 1632 | 4 823 грн. |
Штроборез GTM WC125/1400E (1.4 кВт, 125 мм) (1632) 1632 | 4 820 грн. |
Штроборез Gtm WC125/1400E | 4 806 грн. |
Штроборіз GTM WС-125/1400E, 1400Вт | 4 823 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →