Штроборез Tex-AC TA-01-475
Фото 10 |
Tex-AC TA-01-475 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-475
ШТРОБОРЕЗ TEX.AC ТА-01-475 | 4 020 грн. |
Штроборез TexAC ТА-01-475 | 4 286 грн. |
Штроборіз мережевий ТехАС ТА-01-475 | 4 286 грн. |
Штроборіз Tex.AC ТА-01-475 | 4 286 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →