Сковорідка Gusto GT-2309-26 26 см
Фото 7 |
Gusto GT-2309-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-26 26 см
Gusto GT-2309-26 | 588 грн. |
Сковорода Gusto Shine Xylan GT-2309-26 26 х 5 см (BP120784) | 462 грн. |
Сковорода універсальна Gusto Xylan Shine GT-2309-26 26 см | 540 грн. |
Модификації Gusto GT-2309-26
Ціни на Gusto GT-2309-26 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-2309-20 20 см | від 368 грн. | 4 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-24 24 см | від 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-2309-26 26 см | від 462 грн. | 3 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-28 28 см | від 477 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →