Каструля Brizoll H03
Brizoll H03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll H03
Усі ціни 7 →Порційна каструлька з кришкою для подачі страв BRIZOLL 0,3 л H03 | 159 грн. |
Каструля Brizoll Horeca чавунна 0.3 л (H03) | 175 грн. |
Каструля чавунна 0,3 л Brizoll H-03 | 326 грн. |
Каструля чавунна 0,3л BRIZOLL (H03) | 159 грн. |
Каструля чавунна 0,3 л Brizoll H-03 | 288 грн. |
Каструля чавунна 0,3 л Brizoll H-03 | 175 грн. |
Порційна каструля із кришкою 0,3 л (4-13-H03) | 362 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →