Сковорідка Gusto GT-2309-28 28 см
Фото 7 |
Gusto GT-2309-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-28 28 см
Усі ціни 6 →Сковорода Gusto Xylan Shine 28 x 5 см (GT-2309-28) GT-2309-28 | 477 грн. |
Сковорода Gusto Xylan Shine 28 x 5 cм (GT-2309-28) GT-2309-28 | 528 грн. |
Gusto Сковорода Gusto Xylan Shine 28 x 5 cм (GT-2309-28) GT-2309-28 | 528 грн. |
Gusto GT-2309-28 | 659 грн. |
Сковорода універсальна Gusto Xylan Shine GT-2309-28 28 см | 653 грн. |
Сковорода універсальна Gusto Xylan Shine GT-2309-28 28 см | 723 грн. |
Модификації Gusto GT-2309-28
Ціни на Gusto GT-2309-28 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-2309-20 20 см | від 368 грн. | 4 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-24 24 см | від 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-2309-26 26 см | від 462 грн. | 3 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-28 28 см | від 477 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →