Автохолодильник Guzzanti GZ 40S
Фото 4 |
Guzzanti GZ 40S 27 л38 л |
|
Замок від дітей. Діапазон температури від -20°C до +20°C. Захист від повного розряджання акумулятора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Guzzanti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Guzzanti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Guzzanti GZ 40S
Усі ціни 7 →Автохолодильник Guzzanti Gz 40S 38l Czarna | 20 172 грн. |
Guzzanti Gz 40S 38l Czarna | 19 680 грн. |
Портативный холодильник Guzzanti GZ 40S 38L Black | 22 445 грн. |
Guzzanti Gz 40S 38l Czarna | 20 172 грн. |
Guzzanti Gz 40S 38l Czarna | 20 664 грн. |
Guzzanti GZ 40S | 27 019 грн. |
Guzzanti GZ 40S | 27 678 грн. |
Модификації Guzzanti GZ 40S
Ціни на Guzzanti GZ 40S |
---|---|---|---|---|
Guzzanti GZ 30S | від 15 047 грн. | 6 пропозицій | ||
Guzzanti GZ 40S | від 19 680 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →