Літня шина HABILEAD HF330 225/45 R18 95W
Відео 3Фото 8 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD HF330 225/45 R18 95W 225/45 R18 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD HF330 225/45 R18 95W
Усі ціни 28 →Шина Habilead HeadKing HF330 225/45 R18 95W XL | 2 292 грн. |
Habilead HeadKing HF330 225/45 ZR18 95W XL | 2 376 грн. |
Habilead HF330 225/45 R18 95W XL FR | 2 706 грн. |
Habilead HF330 (225/45R18 95W) | 2 329 грн. |
Летние шины Habilead HF330 225/45 ZR18 95W XL 1002114010 | 2 362 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HABILEAD HF330 225/45 R18 95W
Ціни на HABILEAD HF330 225/45 R18 95W |
---|---|---|---|---|
HABILEAD HF330 225/45 R18 95W | від 2 292 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →