Литий диск Replica B215 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
від 3 461 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Replica B215 1
Характеристики
Replica B215 8x18/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica B215 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica R B215 8.0x18 5x112 ET30.0 DIA66.6 GMF | 3 461 грн. |
Replica R Replica R B215 (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) GMF | 3 461 грн. |
Диски Replica BMW (B215) 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (GMF) | 3 461 грн. |
Replica BMW (B215) GMF (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 3 461 грн. |
Закрити
Схожі