Вантажна шина Haida HD159 315/70 R22.5 151L
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Haida HD159 315/70 R22.5 151L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD159 315/70 R22.5 151L
Усі ціни 7 →Haida HD159 (ведущая) 315/70 R22.5 151/148L PR18 | 11 974 грн. |
Haida HD159 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 151/148L | 14 102 грн. |
Haida HD159 (приводная) 315/70 R22.5 151/148L 18PR | 11 900 грн. |
Haida HD159 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 151/148L | 14 099 грн. |
Haida HD159 (ведущая ось) 315/70 R22.5 151/148L | 14 100 грн. |
Haida HD159 ведуча ведуча (315/70R22,5 151/148L) 427842 | 11 804 грн. |
Шина Haida HD159 (провідна) 315/70 R22.5 151/148L PR18 | 13 176 грн. |