Вантажна шина Nordexx Trac 10 315/60 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Trac 10 315/60 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Trac 10 315/60 R22.5 152M
Nordexx Trac 10 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148M PR18 | 12 660 грн. |
Nordexx Trac 10 (приводная) 315/60 R22.5 152/148M 18PR | 12 500 грн. |
Nordexx Trac 10 (315/60R22.5 152M) | 12 840 грн. |
Nordexx Trac 10 ведуча ведуча (315/60R22,5 152/148M) 403622 | 12 480 грн. |