Кондиціонер Haier AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA 50 м²
Фото 5 |
Haier AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA 50 м²
2024 рікSuper Match (мультіспліт-системи)підмішування повітряінверторрозумний дімробота в сильний морозA++УФ-лампа
Тип:мультиспліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1530/1520 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA 50 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер касетного типу Haier Flexis AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA 1604202 | 66 616 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Haier AB50S2SC2FA(H) | 21 054 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Haier AB50S2SC2FA(H) | 21 004 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Haier AB50S2SC2FA(H) | 25 097 грн. |
Касетний кондиціонер Haier AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA | 63 145 грн. |
Касетний кондиціонер Haier AB50S2SC2FA(H)/1U50S2SJ2FA | 63 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →