Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Кондиціонери   /   Haier

Кондиціонер Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²

Фото - Кондиціонер Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²
Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:24 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:880/740 Вт, клас охолодження D, обігріву C
Функції:нічний режим

Доступний побутовий кондиціонер у вигляді традиційної спліт-системи настінного монтажу. Основними функціями пристрою є охолодження і підігрів повітря, причому режим нагріву зберігає працездатність за температури зовнішнього повітря до -7 °C. В якості додаткових режимів доступна вентиляція (очищення пропускається повітря) і осушення без зміни температури. Кондиціонер Haier HEC-09HTD03/R2/09HTD03/R2 позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для обслуговування житлових або офісних приміщень площею до 24 м².

Передбачений спеціальний нічний режим, який характеризується зниженим рівнем шуму за рахунок мінімальної швидкості обертання відцентрового вентилятора. Також апарат здатний працювати в повністю автоматичному режимі, коли користувач встановлює тільки бажану температуру. Зовнішній блок обладнаний надійним компресором традиційної конструкції, який показує енергоефективність класу і має значний ресурс.

Внутрішній блок кондиціонера обладнаний потайливим світлодіодним індикатором температури повітря і відрізняється елегантним дизайном, який без проблем впишеться в будь-який інтер'єр. Комплектується зручним пультом дистанційного керування. Підтримує функцію автоматичного рестарту, відновлює всі налаштування системи після збоїв електроживлення. Працює на озонобезпечному фреоні R410А.

Всі характеристики
Характеристики HEC-09HTD03/R2
Колір
Типспліт-система
Тип монтажунастінний
Номінальна потужність BTU9000
Рекомендована площа приміщення24 м²
Комплектаціявнутрішній блок
зовнішній блок
Функції та можливості
Режими та програмиохолодження, обігрів, осушення, вентиляція
автовибір режиму роботи
нічний режим
Функціїтаймер
авторестарт
Продуктивність
Споживана потужність (охолодження/нагрів)880/740 Вт
Потужність в режимі охолодження2400 Вт
Потужність у режимі обігрівання2400 Вт
Циркуляція повітря500 м³/год
Рівень шуму (макс/мін)35/23 дБ
Тип холодоагентуR410А
Ефективність
Сезонний коефіцієнт SEER охолодження2.71
Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву3.21
Енергоефективність SEER (охолодження)D
Енергоефективність SCOP (обігрів)C
Мін. t для режиму охолодження18 °C
Мін. t для режиму обігрівання-7 °C
Інше
КомпресорRechi
Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ)708х263х190 мм
Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ)695x432x256 мм
Вага внутрішнього блока7.5 кг
Вага зовнішнього блока23.9 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.

Купити Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²

Усі ціни 8 →

Кондиціонер HEC HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O)

Спліт-системи Haier HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O) являють собою нову модель 2020 року, що забезпечує чутливий контроль... щетемператури, безшумну та ефективну роботу зі зменшеними коливаннями температури та низькими експлуатаційними витратами. Останні випущені моделі кондиціонера HEC були розроблені з урахуванням повсякденної універсальної функціональності, з вбудованою системою самоочищення,
Vashklimat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
11 915 грн.

Кондиціонер HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O)

Кондиционер HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O)Рекомендуемая площадь помещения: 25 м²Серия: HEC (Haier Electric Company) on/o... щеff -7⁰C(обогрев)Режим работы: Охлаждение, Обогрев, Осушение, ВентиляцияФункции: автоматический режим, осушение, охлаждение, обогрев, ночной режим.Дополнительно: Работа в -7⁰C . Управление WI-FI (опционально), Ультрафиолетовая лампа, Бесшумный воздух (тихий до 23 дБ (A), 3D-воздушный поток,
Офіційний партнер Haier
Airclimate.pro
(Київ)
Поскаржитись
12 599 грн.

Кондиціонер HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O)

Сплит-система HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O), рассчитанана работу на обогрев в зимний период до -7°C и обеспечивает бе... щесперебойную работу на охлаждение при температуре наружного воздуха до +43°C. Площадь обслуживания до 25 м². Система классифицируется в классе С/С. Основные особенности сплит-системы HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O): - Turbo режим. Для интенсивного охлаждения или обогрева помещения
Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
13 899 грн.

Кондиціонер HEC HEC-09HTD03/R2(I)/HEC-09HTD03/R2(O)

Tehnosvit.kiev.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 920 грн.

Кондиціонер спліт-система HEC on-off R410 HEC-09HTD03/R2/HEC-09HTD03/R2

Бюджетна лінійка он-офф кондиціонерів Haier під брендом HEC HEC-07HTD03/R2/HEC-07HTD03/R2 HEC-09HTD03/R2/H... щеEC-09HTD03/R2 HEC-12HTD03/R2/HEC-12HTD03/R2 HEC-18HTD03/R2/HEC-18HTD03/R2 HEC-24HTD03/R2/HEC-24HTD03/R2 Короткий опис: Прихований LED дисплей, турбо режим, таймер на 24 год., комфортний сон, авторестарт, модуль WiFi (опціонально), повітряний потік 12м. рівень шуму від: 22dB, сучасний хладон R410. Клас енергоефективності: D/C...B/A
Optcond.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
13 560 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Haier HEC-09HTD03/R2

Ціни на Haier HEC-09HTD03/R2
Haier HEC-07HTD03/R2 20 м²від 10 865 грн.2 пропозиції
Haier HEC-09HTD03/R2 24 м²від 11 567 грн.9 пропозицій
Haier HEC-12HTD03/R2 32 м²від 13 240 грн.9 пропозицій
Haier HEC-18HTD03/R2 50 м²від 21 820 грн.1 пропозиція
Haier HEC-24HTD03/R2 71 м²від 29 020 грн.11 пропозицій