Комп'ютерне крісло Halmar Tirol
Фото 4 |
Halmar Tirol |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Tirol
Усі ціни 6 →Крісло поворотне Tirol білий | 3 541 грн. |
Крісло Tirol Halmar 44x97x47 (TIROL) 034137 | 3 842 грн. |
Крісло поворотне Tirol сірий | 3 541 грн. |
Крісло поворотне Tirol чорний | 3 541 грн. |
Крісло Tirol Halmar 44x97x47 (TIROL) 018623 | 3 842 грн. |
Крісло Tirol Halmar 44x97x47 (TIROL) 018608 | 3 842 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →