Комп'ютерне крісло Special4you Silba
Відео 1Фото 18 |
Special4you Silba |
|
Універсальне комп'ютерне офісне крісло з високою профільованою спинкою, регульованим механізмом похитування, нерухомими підлокітниками та якісним газліфтом. Ця модель вдало поєднує в собі зручність та стильний дизайн з практичністю класичного офісного крісла. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений широкого кола користувачів, які проводять значну частину дня за комп'ютером.
Передбачено регулювання крісла Special4you Silba по висоті, що дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, коли коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, а ступні торкатися підлоги. Підтримується режим гойдання, що заспокоює нервову систему та усуває статичне навантаження на м'язи та хребет, що корисно для здоров'я. Профільована спинка, що має анатомічно правильну форму і повторює вигин хребта, що створюється кривизною поперекової опори і вигин грудного відділу хребта, дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку. Сітчасте оздоблення спинки покращує вентиляцію для комфортних відчуттів у теплу пору року. Розміри основних елементів конструкції розраховані на людину середнього зросту, а міцний каркас здатний без проблем витримувати вагу до 120 кг. Як оздоблювальний матеріал сидіння виробником використана зносостійка тканина, з якої легко видаляються будь-які забруднення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Купити Special4you Silba
Усі ціни 38 →Кресло Special4You Silba Gray (E5807) | 3 990 грн. |
Офісне крісло Special4you Silba сіре (E5807) | 3 750 грн. |
SPECIAL4YOU SILBA BLACK (E5821) | 3 560 грн. |
Крісло Special4You Silba black (E5821) | 3 990 грн. |
Special4You Silba grey (E5807) | 3 990 грн. |