Термометр / барометр Hama TH-140
Фото 24 |
Hama TH-140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama TH-140
Усі ціни 9 →Термометр/гігрометр HAMA TH-140, з індикатором погоди, black 00186365 | 379 грн. |
HAMA Термометр / гігрометр TH 140, з індикатором погодиblack 186365 | 419 грн. |
Термометр-гігрометр Hama TH-140 Black 00176913 | 379 грн. |
Термогігрометр HAMA TH-140 Black | 379 грн. |
Термометр/гігрометр HAMA TH-140, з індикатором погоди, black | 417 грн. |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- 00176913 — чорний
- 00176914 — білий
- 00176915 — м'ятний
- 00176916 — сірий