Вантажна шина Hankook Smart Flex AH51 315/60 R22.5 154L
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH51 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH51 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 7 →Hankook Smart Flex AH51 (рульова вісь) 315/60 R22.5 154/148L | 21 500 грн. |
Hankook AH51 315/60 R22.5 154/148L | 20 300 грн. |
Грузовые шины Hankook AH51 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 1002457328 | 21 657 грн. |
Hankook Smart Flex AH51 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L | 21 359 грн. |
HANKOOK Вантажна шина HANKOOK AH51 (рульова) 315/60R22,5 154/148L | 20 889 грн. |
Вантажна шина HANKOOK AH51 (рульова) 315/60R22,5 154/148L | 20 790 грн. |
Вантажні шини Hankook AH51 (рульова) 315/60 R22.5 154/148L | 22 956 грн. |
Відеоогляди