Вантажна шина Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K 12 R22.5 " 152 K 13 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K
Hankook AM09 (универсальная) 13 R22.5 156/150K | 16 775 грн. |
Hankook Am09 13.00R22.5 156/150K | 25 600 грн. |
Hankook Am09 13.00R22.5 156/150K | 26 880 грн. |
Модификації Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K
Ціни на Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Work AM09 12 R22.5 152K | від 23 920 грн. | 2 пропозиції | ||
Hankook Smart Work AM09 13 R22.5 156K | від 16 775 грн. | 5 пропозицій |