Вантажна шина Nokian E-Truck Steer 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Nokian E-Truck Steer 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian E-Truck Steer 315/80 R22.5 156L
Nokian E-Truck Steer (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 20 765 грн. |
Nokian Tyres E Truck Steer 315/80R22.5 156/150L 154/150M | 21 360 грн. |
Nokian Tyres E Truck Steer 315/80R22.5 156/150L 154/150M | 22 428 грн. |
Nokian E-Truck Steer рульова рульова (315/80R22,5 156/150L) 343301 | 21 076 грн. |