Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H
Відео 12Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H
Усі ціни 8 →Hankook VENTUS PRIME 3 K125 195/60 R15 88H (8049157997) | 6 200 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 3 K125 195/60 R15 88H 1001005391 | 3 444 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 195/60 R15 88H | 3 880 грн. |
HANKOOK VENTUS PRIME3 K125 195/60 R15 88H | 3 330 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 195/60 R15 88H 1021199 | 3 453 грн. |
ще 3 пропозиції
1 3 2 6 |
Наїздив 20 тис. за три місяці. Зношування 30%. Не гірше за Континенталь. У порівнянні - гарне враження за ходовими якостями. Аквапланування практично відсутнє. Їжджу багато путівцями - збирає цвяхи, шурупи. Контик, навіть за 60-70% зносу не збирав. Загалом гума хороша. Тиха, м'яка, економить паливо, немає аквапланування Збирає цвяхи, шурупи. П'ять проколів... користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H кілька місяців |
Відмінна шина, 18 року придбав і цього року напевно ще відкатаю і куплю нові, 4 сезон відмінний політ, накатал 50 т точно Витривала, керована у спеку та дощ. Немає користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V більше року |
235/55 R 17 103W Витрата, по факту, зросла відсотків на 8... Поганий накат і при звичайному і при підвищеному тиску в шині... (у порівнянні з аналогічним розміром) М'яка (комфорт, тиша) М'яка (гірша керованість) користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 103W кілька місяців |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
anonim
2 травня 2019, 14:13
Шина (усиленная боковина) #
Здравствуйте! Подскажите, на шине Hankook Ventus Prime3 K125 185/55 R15 86V усиленная боковина или нет, если да, то насколько она жестче обычной,спасибо
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88H | від 3 330 грн. | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V | від 2 634 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →