Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 235/60 R18 103W | 7 774 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 Suv 235/60 R18 103W 1024840 | 6 632 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 Suv 235/60 R18 103W | 7 092 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 235/60 R18 103W АТ | 7 620 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103T | від 4 493 грн. | 10 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103T VW | від 4 762 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W | від 6 632 грн. | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W Audi | від 4 420 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →