Литий диск Dezent TV 7,5x18/5x112 ET53 DIA66,6
Відео 4Фото 39 | від 10 081 до 13 708 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації Dezent TV 144
Характеристики
Dezent TV 7,5x18/5x112 ET53 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TV 7,5x18/5x112 ET53 DIA66,6
Сортувати
Dezent TV BLACK - Schwarz (R18 W7.5 PCD5x112 ET53 DIA66.6) | 10 899 грн. |
Dezent V (7.5J x 18 5x112 ET53 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 12 848 грн. |
Dezent TV Black R18 W7.5 PCD5x112 ET53 DIA66.6 | 12 328 грн. |
Диски Dezent TV 7,5x18 5x112 ET53 DIA66,6 (black) (1002297560) | 10 081 грн. |
Dezent TV DARK - Black Polished (R18 W7.5 PCD5x112 ET53 DIA66.6) | 11 399 грн. |
Dezent V (7.5J x 18 5x112 ET53 DIA66.6) BLACK POLISHED На замовлення з Євр | 13 683 грн. |
Dezent TV Dark Black Polished R18 W7.5 PCD5x112 ET53 DIA66.6 | 13 708 грн. |
Диски DEZENT TV black R18 W7,5 PCD5x112 ET53 DIA66,6 ID323492 | 10 970 грн. |
Диски DEZENT TV dark R18 W7,5 PCD5x112 ET53 DIA66,6 ID323603 | 12 512 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі