Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Yokohama BLUEARTH XT AE61 235/60 R18 103H RFT (9023729746) | 7 310 грн. |
Yokohama Bluearth XT AE61 235/60 R18 103H ROF | 6 122 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat R7029 | 6 011 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat | 6 428 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H | від 4 435 грн. | 11 пропозицій | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat | від 6 011 грн. | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W | від 5 696 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →