Літня шина Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/35 R17 86Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/35 R17 86Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/35 R17 86Y
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 225/35 R17 86Y | 6 370 грн. |
Шини Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 225/35 ZR17 86Y XL | 5 754 грн. |
Hankook K120 VENTUS V12 EVO2 225/35 R17 86Y FR XL | 5 484 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/35 R17 86Y XL FR 1015325 | 5 595 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/35 R17 86Y XL FR | 5 983 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →