Литий диск ATS Evolution 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
Відео 1Фото 11 | від 6 490 до 9 584 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації ATS Evolution 57
Характеристики
ATS Evolution 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Evolution 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
Сортувати
ATS Evolution R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 polar silver | 7 999 грн. |
ATS EVOLUTION Dark-Grey (R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6) | 7 599 грн. |
ATS Evolution (7.5J x 17 5x120 ET32 DIA72.6) Dark Grey На замовлення з Євр | 8 316 грн. |
ATS Evolution Polar Silver R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 | 9 016 грн. |
Ats Evolution R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 Grey EVO75732W37-6 | 6 490 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі