Мишка
Havit HV-MS752
Фото 3 |
Havit HV-MS752 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-MS752
Усі ціни 47 →Havit HV-MS752 Black Gray 6950676286427 | 259 грн. |
Мишка дротова, HAVITHV-MS752 USB Black (26788) 6950676286434 | 139 грн. |
Мишка Havit HV-MS752 USB Black/Blue HV-MS752 Black/Blue | 119 грн. |
Havit HV-MS752BG | 108 грн. |
Миша HAVIT HV-MS752 Blue | 134 грн. |
ще 20 пропозицій
За ціною до 100 гривень можна брати і користуватися. Дорожче – я б задумався над іншою ведмедиком. Так як за 140-150 можна придбати вже хорошу безпровідну. Купував у магазині Аврора за ціною 61 гривня. Матеріали хороші. Чутливість також. З мінусів це те що проміжки нерівномірні. Може стирчати пластик. У мене ще й ліва кнопка миші залипала. Довелося підгинати пластик кнопки щоб залипання зникло. 61 гривню – коштує. 119 і вище – ні і ще раз ні. 1. Дизайн
2. Матеріали 3. чутливість 1. Якість збирання
2. Для пк кабель буде коротковатий. Alexey: користуюся Havit HV-MS752 менше місяця |
Сьогодні забравши ведмедика, вцілому вона мені понравилася, працює добре, що до роботи нарікань немає ніяких, поверхня матова, не слизька, відбитки пальців не залишаються, в руці сидіти добре, зібрана досить якісно, немає лишніх щілин між елементами пластику чи лишніх люфтів. Дизайн, матова поверхня Хотілося б щоб кнопки натискалися трохи тихіше і можливо трішки довший кабель (з ноутбуком дизкомфорту немає але якщо брати для ПК то можливо його буде мало) Bogdan Levchenko: користуюся Havit HV-MS752 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →