Мишка
Jedel CP87
Jedel CP87 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel CP87
Усі ціни 16 →Мышь проводная JEDEL CP87, Black, Q100 NX-Jd CP87 / Bk | 155 грн. |
Миша Jedel CP87-USB BLACK | 99 грн. |
Jedel Мышь CP87 Black USB (NX-Jd CP87/Bk/20545) CP87-USB | 259 грн. |
Мишка комп'ютерна дротова JEDEL CP87, Black | 122 грн. |
Дротова комп'ютерна мишка JEDEL CP87 Чорна 3 кнопки | 186 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →