Бінокль Hawke Endurance ED Marine 7x50 (36 505)
Фото 4 |
Hawke Endurance ED Marine 7x50
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 1 км:122 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:885 г
Всі характеристики
Характеристики Endurance ED Marine 7x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance ED Marine 7x50
Бінокль Hawke Endurance ED Marine 7x50 Blue (36505) | 16 848 грн. |
Hawke Endurance ED Marine 7x50 Blue (36505) 25045-09 | 17 599 грн. |
Бінокль Hawke Endurance ED Marine 7x50 Blue (36505) 930228 | 17 599 грн. |
Бінокль Hawke Endurance ED Marine 7х50 з компасом і далекомірною сіткою. С | 56 828 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →