Приціл Hawke Vantage 4-12x40 AO (14 141)
Відео 1Фото 6 |
Hawke Vantage 4-12x40 AO
Тип:оптичний
Кратність збільшення:4 – 12 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:8.7 – 2.9 м
Довжина прицілу:346 мм
Приціл Vantage 4-12x40 AO має дві моделі з різною прицільної сітки: 14 140 (30/30 Duplex) і 14 141 (Mil Dot)
Всі характеристики
Характеристики Vantage 4-12x40 AO
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Vantage 4-12x40 AO
Усі ціни 12 →Оптичний приціл Hawke Vantage 4-12x40 AO (Mil Dot) (14141) | 6 290 грн. |
Оптический прицел Hawke Vantage 4-12x40 AO (Mil Dot) (14141) 14141 | 5 960 грн. |
Оптичний приціл Hawke Vantage 4-12x40 AO (Mil Dot) (14141) 14141 | 6 290 грн. |
Hawke Vantage 4-12x40 AO (Mil Dot) (925188) 14141 | 6 290 грн. |
Прицел Hawke Vantage 4-12x40 AO, сетка Mil Dot, 1" 14141 | 6 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прицілу Hawke Vantage 4-12x40 AO:
- Матеріал корпуса: алюміній
- Налаштування паралакса: 9 м
- Система швидкого фокусування Fast Focus на окулярі