Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x30 QR
Фото 3 |
Hawke Endurance RD 1x30 QR
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:75 мм
Комплектується швидкознімним високим кріпленням і низьким На планку Вівера/Пікатінні.
Всі характеристики
Характеристики Endurance RD 1x30 QR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance RD 1x30 QR
Усі ціни 20 →Коллиматорный прицел Hawke Endurance RD 1x30 QR high/low weaver, 3 MOA dot | 7 570 грн. |
Приціл Hawke Endurance RD 1x30, QR high/low weaver 3 MOA dot (12128) | 7 030 грн. |
Прицел Hawke Endurance RD 1x30, QR high/low weaver 3 MOA dot (12128) 12128 | 6 880 грн. |
Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x30, QR high/low weaver 3 MOA dot | 7 570 грн. |
Hawke Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x30, QR high/low weaver 3 MO | 7 570 грн. |
ще 15 пропозицій