Приціл Hawke Vantage IR 4-12x50 Rimfire .22 LR Subsonic (14251)
Фото 6 |
Hawke Vantage IR 4-12x50 Rimfire .22 LR Subsonic
Тип:оптичний
Кратність збільшення:4 – 12 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 100 м:8.7 – 2.9 м
Довжина прицілу:341 мм
Всі характеристики
Характеристики Vantage IR 4-12x50 Rimfire .22 LR Subsonic
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Vantage IR 4-12x50 Rimfire .22 LR Subsonic
Усі ціни 16 →Прицел Hawke Vantage Ir 4-12х50 сетка Subsonic 22Lr с подсветкой (3986.01. | 9 060 грн. |
Оптический прицел Hawke Vantage 4-12х50 Subsonic 22Lr 1" (14251) | 9 060 грн. |
Прицел Hawke Vantage 4-12х50 сетка 22 LR Subsonic с подсветкой (14251) 142 | 8 121 грн. |
Оптичний приціл Hawke Vantage 4-12х50 сетка 22 LR Subsonic с подсветкой (1 | 9 060 грн. |
Hawke Оптичний приціл Hawke Vantage 4-12х50 сетка 22 LR Subsonic с подсвет | 9 060 грн. |
ще 11 пропозицій