Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x25 QR (12 127)
Hawke Endurance RD 1x25 QR
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:70 мм
Комплектується швидкознімним високим кріпленням і низьким На планку Вівера/Пікатінні.
Всі характеристики
Характеристики Endurance RD 1x25 QR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance RD 1x25 QR
Усі ціни 21 →Коллиматорный прицел Hawke Endurance RD 1x25 QR high/low weaver, 3 MOA dot | 7 040 грн. |
Приціл Hawke Endurance RD 1x25 QR high/low weaver 3 MOA dot (12127) | 7 040 грн. |
Прицел Hawke Endurance RD 1x25 QR high/low weaver 3 MOA dot (12127) 12127 | 6 710 грн. |
Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x25 QR high/low weaver 3 MOA dot ( | 7 040 грн. |
Hawke Коліматорний приціл Hawke Endurance RD 1x25 QR high/low weaver 3 MOA | 7 040 грн. |
ще 16 пропозицій