Електрогенератор HECHT GG 6500
Відео 2Фото 17 |
HECHT GG 6500 |
|
Бензинова електростанція з номінальною потужністю 5 кВт призначена для автономного або резервного живлення споживачів електроенергії, що працюють на однофазному змінному струмі напругою 230 В. Має три розетки для підключення навантаження (2 шт. на 16 А і 1 шт. на 32 А). На панелі генератора HECHT GG 6500 є також клеми виходу 12 В, від яких можна заряджати акумуляторні батареї. Установка оснащена бензиновим двигуном із робочим об'ємом 389 см3. Запуск ДВЗ здійснюється за допомогою електричного стартера. Паливний бак вміщує 25 літрів бензину. Завдяки наявності коліс та відкидної рукоятки 84-кілограмовий генератор можна переміщати цехом або будівельним майданчиком силами однієї людини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Купити HECHT GG 6500
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый Hecht GG 6500 HECHTGG6500 | 39 999 грн. |
Генератор бензиновый Hecht GG 6500 923391 | 39 999 грн. |
Бензиновий генератор HECHT GG6500 (5.5 кВт) HECHTGG6500 | 40 000 грн. |
Генератор HECHT GG 6500 | 39 999 грн. |
Бензиновий генератор Hecht GG 6500 | 34 999 грн. |