Електрогенератор Konner&Sohnen KS 7000E
Відео 10Фото 18 |
Konner&Sohnen KS 7000E |
|
Бензинова електростанція з 13-сильним двигуном об'ємом 389 см3. У номінальному режимі можна розраховувати, що вона забезпечить стабільну роботу споживачів сумарною потужністю до 5 кВт. А в короткочасному («піковому») режимі, що враховує пускові струми при включенні потужних електроприладів, з неї можна вичавити 5.5 кВт. При 50% від допустимого навантаження генератор Konner&Sohnen KS 7000E споживає бензин з «апетитом» 1.47 л/год.
Завдяки великому паливному баку (25 л), у такому режимі він може автономно працювати дуже довго – до 17 години поспіль. Споживачі електроенергії підключаються до генераторної установки через розетки 230 (на 16 А і 32 А). Також є можливість заряджати акумулятори або живити низьковольтні прилади, підключаючи їх до клем 12 В. Апарат оснащений електричним стартером, що забезпечує простий та впевнений запуск двигуна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 7000E
Усі ціни 44 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 7000E 000000005 | 31 999 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 7000E | 31 999 грн. |
Бензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 7000E | 31 999 грн. |
Бензиновый генератор Konner & Sohnen KS 7000E 107754 | 31 999 грн. |
Генератор бензиновий Konner&Sohnen 7000E 101323-3 | 31 999 грн. |
- Модель KS 7000 — ручний тип запуску, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E — запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель KS 7000E ATS — запуск за допомогою електростартера, є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 7000E
Ціни на Konner&Sohnen KS 7000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 7000 | від 24 580 грн. | 34 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 7000E | від 28 800 грн. | 46 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E-3 | від 37 000 грн. | 26 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS | від 32 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 7000E ATS-3 | від 37 800 грн. | 31 пропозиція |