Електрогенератор Matari MH7000EA
Фото 7 |
Matari MH7000EA без автозапуск (ATS)автозапуск (ATS) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH7000EA
Усі ціни 18 →Бензиновый генератор Matari MH7000EA MMH-07 | 37 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH7000EA | 34 500 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH7000EA 156274 | 34 500 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH7000EA 101325-117 | 34 500 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH7000EA АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТ | 29 100 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Matari MH7000EA
Ціни на Matari MH7000EA |
---|---|---|---|---|
Matari MH7000EA | від 29 100 грн. | 18 пропозицій | ||
Matari MH7000EA-ATS | від 38 900 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →