Електрогенератор GTM DK5500-L
Фото 6 |
GTM DK5500-L |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK5500-L
Усі ціни 19 →Генератор бензиновый GTM DK5500-L 34042 | 33 255 грн. |
Генератор бензиновый GTM DK5500-L | 32 570 грн. |
Бензиновый генератор GTM DK5500-L (34042) 998522 | 33 255 грн. |
Генератор бензиновий GTM DK5500-L 101420-7 | 33 255 грн. |
Генератор GTM DK5500-L 5,0 кВт АВР (34042) | 33 255 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →