Холодильник Heinner HC-HM262BKF+ чорний
Heinner HC-HM262BKF+ чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HC-HM262BKF+ чорний
Усі ціни 7 →Холодильник Heinner HC-HM262BKF+ | 12 499 грн. |
Холодильник HEINNER HC-HM262BKF | 11 471 грн. |
Холодильник Heinner HC-HM262BKF | 14 580 грн. |
Холодильник з нижньою морозильною камерою Heinner hc-hm262bkf+ | 12 881 грн. |
Heinner HC-HM262BKF+ | 11 663 грн. |
Heinner HC-HM262BKF+ HC-HM262BKF+ | 12 499 грн. |
Двокамерний холодильник HEINNER HC-HM262BKF+ | 12 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →