Холодильник Heinner HC-N269F+ білий
Heinner HC-N269F+ білий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HC-N269F+ білий
Усі ціни 26 →Heinner Heinner HC-N269F+ | 12 312 грн. |
Холодильник Heinner HC-N269F+ | 12 099 грн. |
Heinner HC-N269F+ холодильник, Висота 180 см, Об’єм 269 л, Перевішування д | 12 099 грн. |
Холодильник HEINNER HC-N269F | 11 455 грн. |
Холодильник Heinner HC-N269F+ | 11 381 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Heinner HC-N269F+
Ціни на Heinner HC-N269F+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HC-N269F+ білий | від 10 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Heinner HC-N269SF+ сріблястий | від 10 749 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →