Масляний обігрівач Liberton LOH-2606 7 секц 1.5 кВт
Liberton LOH-2606 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LOH-2606 7 секц 1.5 кВт
Усі ціни 20 →Масляный радиатор Liberton loh-2606 | 1 601 грн. |
Обогреватель масляный Liberton LOH-2606 Grey, 1500 Вт, 7 секций, режимы ра | 1 601 грн. |
Олійний обігрівач LIBERTON LOH-2606 | 1 649 грн. |
Liberton LOH-2606 | 1 649 грн. |
Liberton LOH-2606 | 1 649 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Liberton LOH-2606
Ціни на Liberton LOH-2606 |
---|---|---|---|---|
Liberton LOH-2606 7 секц 1.5 кВт | від 1 520 грн. | 22 пропозиції | ||
Liberton LOH-2607 9 секц 2 кВт | від 2 089 грн. | 3 пропозиції | ||
Liberton LOH-2608 11 секц 2.5 кВт | від 1 799 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →