Кухонний ніж Heinner HR-EVI-P018B
Фото 4 |
Heinner HR-EVI-P018B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heinner HR-EVI-P018B
Ціни на Heinner HR-EVI-P018B |
---|---|---|---|---|
Heinner HR-EVI-P018Y | від 215 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner HR-EVI-P018B | від 215 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner HR-EVI-P018R | від 215 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →