Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/086
Tramontina Profissional Master 24609/086 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24609/086
Усі ціни 22 →Ніж Tramontina Professional Master 24609/086 (152 мм) | 767 грн. |
Нож Tramontina Professional Master 24609/086 (152 мм) | 752 грн. |
Нож разделочный Tramontina Professional Master 24609/086 | 824 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER white /д/мяса 152 мм (24609/086) 24609/ | 856 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм White (24609/0 | 939 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/086:
- Товщина леза – 2 мм
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/086
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/086 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/086 | від 748 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/056 | від 790 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/026 | від 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/046 | від 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/016 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/076 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/006 | від 504 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →